Okresní soutěž Peklo nad Zdobnicí

14.05.2011 00:00

14.5.2011 družstvo žen a mužů z Doudleb zavítalo na pekelský Písák, kde se konala okresní soutěž. Spolu s námi zde soutěžilo dalších 5 družstev žen a 10 družstev mužů z Merklovic, Rybné, Pekla a Slatiny.  Požární útoky i štafety byly dobře organizované, občerstvení jako vždy taky bez chyby, a dokonce i počasí se vyvedlo. Nejprve samozřejmě proběhl nástup, na kterém si ženy vylosovaly pořadí, ve kterém poté běžely požární útok. Muži měli po dohodě velitelů každého družstva pořadí stanovené organizátory soutěže. Disciplína mužů – tedy štafeta 4x100 m – probíhala současně s požárními útoky. Naše družstva i přes pár problémů na štafetě úspěšně splnila všechny disciplíny. Nejvíce jsme spokojeni s požárním útokem mužů. 

(viz. sekce soutěže)

Dana Flanderová    

Zpět