První trénink družstva žen

10.04.2011 00:00

S příchodem jara vyvstala opět otázka, zda dát dohromady soutěžní družstvo žen. Samozřejmě že se nám soutěžit chce a dát tím i širší veřejnosti na vědomí, že SDH funguje i jinak, nežli jen u požárů. Tajně jsme doufaly, že trénovat se začne až hezky v teplíčku (odhad tak konec dubna). Jenže trenér to vzal hezky od podlahy a rozeslal sms s termínem a hodinou prvního tréninku a to 10.4 v 9 ráno.  Někdo se možná těšil, ale většina se zhrozila, v jakou to nekřesťanskou hodinu máme běhat i s vodou. To ráno v 8 hodin ukazovala rtuť teploměru +1°C. Brrrr. Nicméně o hodinu déle jsme stály u Splávku v plné sestevě ve složení: Jitka Šedová, Simona Cabalková, Jitka Strouhalová, Veronika Krausová, Dana Flanderová, Petra Michálková, Ivana Vacková. Vzhledem k tomu, že to bylo po zimě poprvé, co jsme se viděly a došlo k menším změnám v sestavě oproti loňsku, musely jsem si nejdříve "osahat" všechno na sucho. Takže jsme zkoušely bez vody, ale to nám nevadilo, šlo o to, jestli se vůbec sejdeme. Myslím že se ten den vyvedl a už se těším na další trénink příští týden.

Jitka Strouhalová

Zpět