21.5.2011 - Domašín u Dobrušky

 

Soutěž staré techniky PS8 Domašín u Dobrušky
Abychom využili další možnosti naší techniky, vyrazili jsme na soutěž do Domašína u Dobrušky na jednu ze soutěží staré techniky s PS 8. Jednalo se spíše o zpestření, nežli o opravdové závody, kde by záleželo na umístění. V sobotu 21.5 jsme nasedli do avie, dvanáctsettrojky a faforita a vyrazili směr hory. Po příjezdu na místo konání a chvilce rozkoukání chlapi vytáhli hračky na plac a hurá na nástup. Pak začala vlastní soutěž všech přítomných sborů.Nejprve útoky se vším co tam bylo od " osmiček " po koňky, od mužů žen a i dětí až po soutěž tzv. nejdobrovolnějšího hasiče, kam nás povinně přihlásil trenér.:-) Fandili jsme všem, všichni fandili nám, no prostě jedním slovem paráda. 
To co jsme tam zažili zůstane určitě v našich pamětích jako luxusní vzpomínka na tento den a soutěž, kterou si rádi příští rok zopáknem a věříme, že se umístíme ještě lépe. Na to, že jsme vlastně první trénink měli až na startu, jsme si nevedli vůbec zle.A železný hasič? Překvapili jsme nejen místní, ale hlavně sebe skvělým výkonem. jednoduše řečeno: MÁME NA TO!!!!! :-)

Soutěžili jsme ve složení:
Ženy: Strouhalová Jitka, Cabalková Simča, Šedová Jitka, Bártová Káťa, Tomášová Káťa, Toběrná Vendy, Vacková Ivča
Muži: Svatoš Jan, Pavliš Roman, Šeda Pavel, Dostál Tomáš, Frydrych Lubomír, Müller Denis, Brokeš Jan

Výsledky požárního útoku:
Ženy: 2. místo
Muži: 5. místo

Výsledky nejdobrovolnějšího železného hasiče:
Ženy: Cabalková Simča - 4. místo - 0:49:58, Vacková Ivča - 7. místo - 0:55:18, Bártová Káťa - 8. místo - 0:57:54, Strouhalová Jitka - 9. místo - 0:58:31, Toběrná Vendy - 10. místo - 1:25:73
Muži: Frydrych Lubomír - 8. místo - 1:21:40, Brokeš Jan - 13. místo - 1:30:16, Svatoš Jan - 14. místo - 1:36:09

Fotografie ze soutěže zde